zvláštní poděkování
Volný.cz

Na koncertech čekají Hanku Zagorovou stále milá překvapení

Hanka Zagorová na procházce po Košicích

autor: Renata Veselá  

zvětšit obrázek

I v roce 2019 je Hanka Zagorová v jednom kole. Účinkovala v několika televizních pořadech, natočila nový videoklip k písničce Já nemám strach (VIDEO), kterou pro ni napsal Marek Ztracený na její loňské stejnojmenné album. Má za sebou osmnáct koncertů v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Do konce roku ji pak čeká bezmála třicet dalších koncertů. 1. června vystoupí na Brnišťské noci v Brništi, 15. června bude hvězdou na festivalu Votvírák v Milovicích, 19. října pak poprvé vystoupí na Mejdanu roku s Rádiem Impuls v pražské O2 Areně a 10. prosince ji čeká tradiční vánoční koncert v pražské Lucerně.

A také stačila podpořit svého manžela Štefana Margitu, když za ním vycestovala na jeho zahraniční angažmá – do francouzského Lyonu a německého Stuttgartu. A moc se těší na koncertní provedení Wagnerovy opery Zlato Rýna do pražského Fóra Karlín, ve kterém Štefan ztvární roli boha Ohně Logeho. „Jsem moc zvědavá, jak Štefana v téhle roli přijme na konci května Praha. Měl v ní úspěch v těch nejslavnějších světových operních domech“, říká zpěvačka. O Velikonocích pak Štefanovi upekla jeho milovanou velikonoční nádivku, bez které si svátky jara neumí ani jeden z nich představit.
A na koncertech Hanku Zagorovou s Petrem Rezkem a s Boom! Bandem Jiřího Dvořáka čekají stále milá překvapení. Všude vyprodáno, sály plné nadšených fanoušků, od kterých dostává nádherné kytice. „Moc si toho vážím a své publikum mám strašně ráda. Nedávno mne na koncertě v Dolním Benešově mile překvapily fanynky, které na koncert dorazily v tričkách s nápisem Mám ráda Hanku. A velikou radost mi ve Vamberku udělalo setkání s Jiřím Klekarem, se kterým jsem kdysi, v ostravském Kulturním domě Hlubina, protancovala takřka celé taneční. Byl mým hlavním tanečníkem. Během slovenských koncertů jsme teď nedávno bydleli celý týden v košickém hotelu Slamený dom. Uprostřed zeleně a kytek. Nádhera! Na košický koncert pak přišla celá Štefanova rodina. Skoro všichni. I tak je nás jako myší, že?,“ doplňuje Hanka Zagorová.
Během letošního jara Hanku nejvíce těší spousta krásné a tvůrčí práce a každé ráno pusa od manžela. A co jí život znepříjemňuje? Blbost, závist a lži.

27.5.2019 10:05:31 Redakce | rubrika - Zprávy

Časopis 26 - rubriky

Archiv čísel

reklama

The Met: Live in HD

Články v rubrice - Zprávy

Karel Gott s dcerou Charlottkou křtili

Karel Gott s dcerou Charlottkou

V prostorách Rádia Impuls v pražských Holešovicích pokřtil Karel Gott své dvě nové narozeninové CD kolekce, kt ...celý článek


Czeching 2019 posílá do zahraničí Viah

Viah

Letošní ročník hudebně exportního projektu Czeching vyvrcholil 22. června na Metronome Festivalu v Praze, kde ...celý článekČasopis 26 - sekce

LITERATURA/ UM?NÍ

Oldřich Lipský – 95 let

L. Lipský (Šest medvědů s Cibulkou)

Šest medvědů s Cibulkou
Česká komedie o klaunovi, který dělal cirkus všude, kam přišel (1972). Hrají: L. L celý článek

další články...