zvláštní poděkování
Volný.cz

V Nabarveném ptáčeti zahraje také Julian Sands

Julian Sands (Foto: Jan Dobrovský)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Známý britský herec je čtvrtou mezinárodní hvězdou, která potvrdila účast v právě vznikajícím filmu Václava Marhoula. Britský herec Julian Sands, kterého čeští diváci znají např. z filmů Helena v krabici, Leaving Las Vegas, Nahý oběd nebo Dannyho parťáci 3, doplní trojici mezinárodních hereckých es, která přijala roli v Marhoulově filmové adaptaci světového bestselleru Jerzy Kosińského Nabarvené ptáče. Jeho kolegové Udo Kier, Stellan Skarsgård a Harvey Keitel se buď již na place objevili nebo je natáčení čeká v nejbližších dnech.

Julian Sands svým podpisem na smlouvě definitivně potvrdil, že chce být u vzniku mimořádného filmového díla. V hluboce dramatickém příběhu ztvární postavu sedláka Garbose. První natáčecí den, stejně jako Harvey Keitel, absolvuje již tento týden. Natáčení bude probíhat v okolí Českého Krumlova a Hartmanic na Sušicku. Julian má na svém hereckém kontě více než 70 celovečerních filmů, desítky televizních filmů i seriálů – mj. 24 hodin, Dexter, Castle na zabití nebo Gotham.
„Stejně jako u ostatních bylo nejpodstatnější to, že se mu líbil scénář. Měl jsem trochu obavy, jestli i tak tu roli přijme. Sedlák Garbos je totiž v mém filmu zcela bez pochyb tou největší negativní postavou. Naštěstí to pro něj nehrálo doslova až tak velkou roli.“ říká režisér, scenárista a producent Václav Marhoul.

20.11.2017 15:11:11 Redakce | rubrika - Filmová scéna

Časopis 50 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Void  (Ponec)

Časopis 50 - sekce

DIVADLO

Divadelní tipy 51. týden

Miroslav Donutil

Miroslav Donutil v Baráčnické rychtě
Vánoční atmosféra v zábavném pořadu populárního herce. Hosty jsou jeho celý článek

další články...

HUDBA

Bílé Vánoce Lucie Bílé v Opeře

Lucie Bílé v Opeře

Bílé Vánoce Lucie Bílé v Opeře
Pěvecký recitál ze Státní opery Praha s kapelou P. Maláska a chlapeckým sbor celý článek

další články...

OPERA/ TANEC

Roztančené divadlo v Mladé Boleslavi

Roztančené divadlo

V sobotu 2. 12. 2017 se v Městském divadle Mladá Boleslav uskutečnil jedinečný večer s názvem Roztančené divad celý článek

další články...