zvláštní poděkování
Volný.cz

Nalaďte se na Vánoce v divadle Komedie

A osel na něj funěl

autor: archiv divadla   

zvětšit obrázek

Přijďte s dětmi 11. a 12. prosince 2021 do divadla Komedie na Vánoční festival. Těšit se můžete především na inscenace s vánoční tematikou. Pro dospělé diváky je připravena komentovaná prohlídka výstavy nebo koncert, na obě akce je vstup zdarma. Děti si mohou v kreativní zimní dílně vyrobit vánoční ozdoby nebo napsat dopis Ježíškovi. Diváci se mohou těšit na obnovenou premiéru rodinné vánoční inscenace A osel na něj funěl. Hrajeme i 23., 26. a 31. prosince.

V divadle Komedie proběhne 11. a 12. prosince Vánoční festival. Malí i velcí diváci se mohou těšit na poetickou inscenaci Ježíškova košilka, která vznikla podle veršů Jana Zahradníčka, interaktivní a hravé Vánoce pana Sovy nebo inscenaci plnou čertů Vánoční hra aneb O tom slavném narození. Je připraven také koncert zpívajícího básníka Jakuba Čermáka a zcela nový sólový projekt skladatelky a herečky Julie Goetzové s názvem Zhilee či komentovaná prohlídka výstavy soch Nikoly Emmy Ryšavé a obrazů Markéty Kolářové Božská tragikomedie. Na obě akce je vstup zdarma. Děti, které se zúčastní vánočních představení, mohou navštívit kreativní zimní dílny.

Po dvou letech se na prkna divadla Komedie vrací rodinná vánoční inscenace A osel na něj funěl. Přenesete se do adventní Prahy roku 1932. Nová učitelka, slečna Vesna Májová, se rozhodne s žáky čtvrté třídy Obecné školy ve Vodičkově nazkoušet adventní hru na vánoční besídku. Cesta k cíli ovšem nebude snadná. Jak to celé dopadne, můžete vidět v představeních, která hrajeme také 23., 26. a 31. prosince.

15.11.2021 12:11:40 Redakce | rubrika - Festivaly

Časopis 03 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Večer tříkrálový (NdB)

Články v rubrice - Festivaly

Festival 13+ nejen pro teenagery

Špinarka (Divadlo Petra Bezruče)

Festival 13+ je určen v prvé řadě mladému publiku, ale otevřen je divákům všeho věku od 13 let výše. Jeho 13. ...celý článek


GRAND Festival smíchu předznamená Kuličkiáda smíchu

Herec Petr Borovec

Tradičním předskokanem GRAND Festivalu smíchu, jehož 22. ročník bude Východočeské divadlo Pardubice hostit od ...celý článekČasopis 03 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Velikáni filmu... Jack Nicholson

Jack Nicholson (Přísaha)

Bezstarostná jízda
Svoboda je děvka a my se bezstarostně projíždíme. Kultovní americký film s Peterem Fondo celý článek

další články...