zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Roman Holý - Strážce klidu Vol. 1

Přebal alba

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Roman Holý je skladatel, multiinstrumentalista a respektovaný hudební producent. Jeho profesní život je spjatý především se skupinami Monkey Business a J.A.R. Složil hudbu k několika televizním či celovečerním filmům.
Strážce klidu Vol. 1 je prvním sólovým albem Romana Holého. Představuje se na něm vůbec poprvé také jako (hlavní) zpěvák a textař.

Na albu se promíchaly všechny Holého pocity a bolesti spojené s chmurným obdobím lockdownu a daly vzniknout velmi osobním písničkám. Ke spolupráci na některých textech přizval svoje oblíbence („Všechny bezvýhradně uznávám a miluju…“), mj. Radka Pastrňáka, Tomáše Hanáka, Martina Kyšperského a Oto Klempíře. Textařský podíl mají na vybraných písních i hosté Dan Bárta, Mucha, Necrocock, MC Gey a Ewa Farna. Autorkou výtvarného návrhu obalu je Lela Geislerová.
Tracklist: Playboy, Asi si pořídím pejska, Uvnitř mý tlamy, Když se všechno pokadí, Soulož je zázrak ft. Necrocock, Zánik Západu ft. MC Gey, Krásné je dětství fr. Dan Bárta, Namaž mě máslem ft. Mucha, Hezký den v hezké zemi, Odletěl kakadu, Lov je má love, Buran ze Sušice ft. Ewa Farna, Jestli se můžeme vidět, V bublinách.

19.1.2022 11:01:06 Redakce | rubrika - CD boxy