zvláštní poděkování
Volný.cz

Tipy na baletní vánoční dárky z ND

Kalendář baletu Národního divadla (Foto: Younsik Kim)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Národní divadlo letos připravilo speciální cenově zvýhodněné vánoční předplatné, které je v prodeji od 29. 10. do 23. 12. 2018. Samostatně bude možné jednotlivé tituly zakoupit od 24. 12. 2018. Milovníkům tance nabízíme předplatné, ve kterém najdete balety: Valmont, Sólo pro tři, Vertigo či připravované proslulé Labutí jezero, jehož melancholickou hudbu a romantický příběh uvedeme už v třinácté inscenaci, tentokrát s choreografií zakladatele Stuttgartského baletu Johna Cranka. Premiéra 28. 3. 2019. Hledáte-li dárek, který chcete s obdarovaným sdílet, neváhejte neváhejte .

Chcete-li s baletem prožít každý den, jistě vás potěší nový exkluzivní KALENDÁŘ BALETU NÁRODNÍHO DIVADLA a Uměleckoprůmyslového musea v Praze na rok 2019. Autorem kalendáře je Younsik Kim, korejský tanečník, demisólista Baletu ND a fotograf v jedné osobě, který na lyrických barevných fotografiích zachytil tanečníky a tanečnice v nádherných interiérech historické budovy Národního divadla a Uměleckoprůmyslového musea. Jedinečné propojení těchto dvou ikon na pražské kulturní scéně není náhodné. Obě budovy znamenají tradici, ale zároveň přináší svým návštěvníkům i divákům stále nový, inspirativní kulturní zážitek. Navíc je spojuje osobnost Josefa Schulze, jednoho z nejplodnějších českých architektů 2. poloviny 19. století.
Dárkem, který udělá radost ženám či dívkám, ať už v kombinaci s vánočním předplatným nebo jako samostatný zářící solitér, jsou originální šperky inspirované představením Baletu ND Timeless. Tři přírodní kameny – modrý achát, karneol a říční perla – zdobí skvostný náramek TIMELESS z limitované edice vyrobené ve spolupráci se značkou MOOYYY. Šperk s příběhem potěší každou milovnici baletu a krásy.
Kalendář, originální šperk a další nápadité dárky s baletní tematikou jsou v prodeji v e-shopu.

19.11.2018 18:11:13 Redakce | rubrika - Ze zlaté kapličky

Časopis 29 - rubriky

Archiv čísel

reklama

LM2019

Články v rubrice - Ze zlaté kapličky

Operalia Plácida Dominga poprvé v Praze

Operalia Plácida Dominga

Mezinárodní operní soutěž Operalia, založená v roce 1993 Plácidem Domingem, se poprvé v historii koná v České ...celý článekČasopis 29 - sekce

HUDBA

Nové sonické dimenze na festivalu Nultý bod 2019

Barbara Ellison (Foto:_Rob Hogeslag)

Mezinárodní divadelní a taneční festival Nultý bod přidává už druhým rokem doprovodný hudební program, který s celý článek

další články...

LITERATURA/ UM?NÍ

Víra tipy

Cesty víry

Sváteční slovo kytaristy Tomáše Samiece
Pas do Božího království. Kreativec, lektor, moderátor, vystudovaný celý článek

další články...