zvláštní poděkování
Volný.cz

Tipy na baletní vánoční dárky z ND

Kalendář baletu Národního divadla (Foto: Younsik Kim)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Národní divadlo letos připravilo speciální cenově zvýhodněné vánoční předplatné, které je v prodeji od 29. 10. do 23. 12. 2018. Samostatně bude možné jednotlivé tituly zakoupit od 24. 12. 2018. Milovníkům tance nabízíme předplatné, ve kterém najdete balety: Valmont, Sólo pro tři, Vertigo či připravované proslulé Labutí jezero, jehož melancholickou hudbu a romantický příběh uvedeme už v třinácté inscenaci, tentokrát s choreografií zakladatele Stuttgartského baletu Johna Cranka. Premiéra 28. 3. 2019. Hledáte-li dárek, který chcete s obdarovaným sdílet, neváhejte neváhejte .

Chcete-li s baletem prožít každý den, jistě vás potěší nový exkluzivní KALENDÁŘ BALETU NÁRODNÍHO DIVADLA a Uměleckoprůmyslového musea v Praze na rok 2019. Autorem kalendáře je Younsik Kim, korejský tanečník, demisólista Baletu ND a fotograf v jedné osobě, který na lyrických barevných fotografiích zachytil tanečníky a tanečnice v nádherných interiérech historické budovy Národního divadla a Uměleckoprůmyslového musea. Jedinečné propojení těchto dvou ikon na pražské kulturní scéně není náhodné. Obě budovy znamenají tradici, ale zároveň přináší svým návštěvníkům i divákům stále nový, inspirativní kulturní zážitek. Navíc je spojuje osobnost Josefa Schulze, jednoho z nejplodnějších českých architektů 2. poloviny 19. století.
Dárkem, který udělá radost ženám či dívkám, ať už v kombinaci s vánočním předplatným nebo jako samostatný zářící solitér, jsou originální šperky inspirované představením Baletu ND Timeless. Tři přírodní kameny – modrý achát, karneol a říční perla – zdobí skvostný náramek TIMELESS z limitované edice vyrobené ve spolupráci se značkou MOOYYY. Šperk s příběhem potěší každou milovnici baletu a krásy.
Kalendář, originální šperk a další nápadité dárky s baletní tematikou jsou v prodeji v e-shopu.

19.11.2018 18:11:13 Redakce | rubrika - Ze zlaté kapličky

Časopis 08 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Ráj (MdB)

Časopis 08 - sekce

DIVADLO

Pod sněhem – ukryté problémy a dávné křivdy

T. Branna, D. Šišková a N. Drabiščáková (Pod sněhem)

Jihočeské divadlo uvádí od ledna loňského roku adaptaci románu Petry Soukupové Pod sněhem. Tuto inscenaci před celý článek

další články...

HUDBA

Fešáci v Lucerně

Fešáci v Lucerně

Fešáci v Lucerně
Koncert známé country skupiny uvádíme u příležitosti nedožitých 75. narozenin jejího zpěvá celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Filmové tipy 9. týden

Louis de Funès (Oscar)

Duhová kulička
Lubor Tokoš jako svérázný venkovský dědeček a jeho městský vnuk vychutnávají radosti života celý článek

další články...