zvláštní poděkování
Volný.cz

Podzim v Městských divadlech pražských

Zdeněk Piškula (Moře)

Neotřelé inscenace, noví herci. Takový bude podzim v Městských divadlech pražských. Tři premiéry v divadlech ABC, Rokoko i Komedie.
První premiérou 69. sezony Městských divadel je hra Moře anglického dramatika Edwarda Bonda, kterou uvádí od 13. října divadlo ABC v režii hostujícího režiséra Jána Luterána ...celý článek

15.10.2018 10:10:59 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Daniel Krejčík (Všechny báječné věci)

Festival studentských divadel v Celetné již po osmé

Divadlo v Celetné opět po roce ovládne studentské divadlo: během podzimních prázdnin – o víkendu 26. – 28. října 2018 proběhne na prestižní celý článek

15.10.2018 00:10:35 Redakce | rubrika - Festivaly
Harakykyri (11:55)

BE26 opět spojí oba prostory

Klub ROXY a Experimentální prostor NoD jsou neopomenutelným multikulturním centrem na mapě Prahy. Letošní narozeninové oslavy s názvem BE26 opět spojí oba celý článek

15.10.2018 16:10:57 Redakce | rubrika - Zveme ...
Milenci nebes v NdB

Česká premiéra hry Milenci nebes v NdB

Novou sezónu činohra Národního divadla Brno otevírá 19. října 2018 v Mahenově divadle inscenací Milenci nebes, která se dotýká samé podstaty herecké profese, celý článek

15.10.2018 18:10:17 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

Milenci nebes (NdB)
únor březen duben zobrazit kalendář
předchozí (12) tento týden (13) příští (14)
Po Út(27.03. 18) St Čt So Ne
19:30A-Studio Rubín
KRÁLOVNA DUCHŮ
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
COMMEDIA A LA CARTE
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
49 BARŮ
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
DETEKTOR LŽI
15:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
JAK JE DŮLEŽITÉ BÝTI (S) FILIPEM
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
JAK JE DŮLEŽITÉ BÝTI (S) FILIPEM
19:30Divadlo Pod Palmovkou /Studio Palmoffka
DOTĚRNOSTI
19:30Divadlo v Řeznické
POSLEDNÍ SEZENÍ U DOKTORA FREUDA
17:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
KRÁSKA A ZVÍŘE (taneční pohádka)
19:30Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Na Půdě
KALIFORNSKÁ MLHA
15:00Městská divadla pražská /Rokoko
ČAPEK
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
ČAPEK
18:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
S NEBOŽTÍKEM V PATÁCH
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
NOVECENTO (1900)
19:00MD Brno /Činoherní scéna
LAKOMEC
19:00MD Brno /Hudební scéna
HOREČKA SOBOTNÍ NOCI
17:00MD Zlín /Velký sál
IDIOT
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
CARMEN
19:00Národní divadlo /Státní opera Praha /Hudební divadlo Karlín
ROMEO A JULIE
19:00Pražský komorní balet /Balet Praha
MUSICA SLOVACA
zájezd: Fabrika Svitavy
19:30ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
PRAVDA o 17/11
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Kostel sv. Šimona a Judy
KONCERT PRO ŠIMONA A JUDU
10:00Symfonický orchestr hl. m. Pra /Smetanova síň Obecního domu
STABAT MATER
17:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
RASPUTIN
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
EDITH A MARLENE
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
NĚCO ZA NĚCO
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
ČESKÉ SNĚNÍ
11:00Národní divadlo Brno /Reduta
KOCOUR V BOTÁCH
Po Út(27.03. 18) St Čt So Ne předchozí (12) tento týden (13) příští (14)
únor březen duben zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Barbora POLÁKOVÁ
Ondřej SOKOL

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová