zvláštní poděkování
Volný.cz

Zlínská inscenace Masaryk/Štefánik na obrazovce

Luděk Randár a Juraj Bača (Masaryk/Štefánik)

Záznam inscenace Masaryk/Štefánik odvysílá v neděli 26. ledna 2020 ve 22.10 hodin slovenská televize RTVS. Hru napsal pro Městské divadlo Zlín a slovenské divadlo Aréna Peter Pavlac a premiéru v režii zlínského uměleckého šéfa Patrika Lančariče měla při příležitosti oslav 100. výročí vzniku ČSR na podzim ...celý článek

20.1.2020 16:01:48 Redakce | rubrika - Zprávy

reklama



Jan Kučera a Jiří Lábus

FOK uvede Pivní oratorium

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK uvede 30. 1. 2020 od 19:30 hod ve Smetanově síni, Obecního domu koncert věnovaný fenoménu piva. Zahraje Pivní oratorium celý článek

20.1.2020 10:01:08 Redakce | rubrika - Koncerty
Eric Owens a Angel Blue (Porgy a Bess)

Porgy a Bess hit sezóny Metropolitní opery v kinech

Do Metropolitní opery se poprvé od roku 1990 vrátila slavná Porgy a Bess bratrů Iry a George Gershwinových. Hit letošní sezóny vypráví příběh z černošského celý článek

20.1.2020 10:01:25 Redakce | rubrika - Zveme ...
Turandot (vizuál ND)

Pucciniho Turandot po letech opět v ND

Na scénu historické budovy Národního divadla se 23. ledna 2020 po více než čtyřiceti letech vrací oblíbený titul Turandot. Poslední opera Giacoma Pucciniho se celý článek

20.1.2020 10:01:37 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

GRAND Festival smíchu
listopad prosinec zobrazit kalendář
předchozí (49) tento týden (50) příští (51)
Po Út St Čt So(14.12. 19) Ne
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
LÉDA
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
KAŠPAROVA SLÁVA VÁNOČNÍ
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
ŽÍTKOVSKÉ BOHYNĚ
15:00Hudební divadlo Karlín
ČAS RŮŽÍ
19:00Hudební divadlo Karlín
ČAS RŮŽÍ
14:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Divadelní areál Bouda
INSCENAČNÍ PORADA
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Divadelní areál Bouda
INSCENAČNÍ PORADA
10:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Malé divadlo
O PALEČKOVI
19:00Městská divadla pražská /ABC
SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO
premiéra
17:00Městská divadla pražská /Rokoko
PREMIÉRA MLÁDÍ
19:00MD Brno /Činoherní scéna
JMÉNO
19:00MD Zlín /Velký sál
SATURNIN
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
KRÁL OIDIPÚS
14:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
LEONCE & LENA (balet)
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
LEONCE & LENA (balet)
19:00Laterna magika
CUBE
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
LUCERNA
16:00Národní divadlo Brno /Reduta
PAPAGENO HRAJE NA KOUZELNOU FLÉTNU
14:00Národní divadlo Brno /Janáčkovo divadlo
LOUSKÁČEK
18:00Národní divadlo Brno /Janáčkovo divadlo
LOUSKÁČEK
11:00Symfonický orchestr hl. m. Pra /Smetanova síň Obecního domu
ORCHESTR NA DOTEK
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Dvořákova síň Rudolfina
LUKÁŠ VONDRÁČEK – KLAVÍRNÍ RECITÁL
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
AŽ USTANE DÉŠŤ
premiéra
20:00OLDstars /bytové divadlo Košická
VŠECHNY BÁJEĆNÉ VĚCI
Po Út St Čt So(14.12. 19) Ne předchozí (49) tento týden (50) příští (51)
listopad prosinec zobrazit kalendář

PŘIPRAVUJEME

Vardan Mamikonian poprvé zahraje na recitálu v Praze